2010/2011

Prázdninové soustředění tanečních skupin a sportovního aerobiku

Od 14.8. do 19.8. proběhlo letní soustředění tanečních skupin a sportovního aerobiku v Lipníku nad Bečvou. Zúčastněná děvčata, pod vedením Lídy Slezákové, Jolany Stokláskové a Míši Olivové, prožila příjemné chvíle jak na kolečkových bruslích, při vodních hrátkách na zdejším bazéně,tak i na bowlingu a vycházkách do města.  Děvčata se vyřádila při míčových hrách i při cvičení Zumby. Jak se jim soustředění vydařilo, můžete posoudit na přiložených fotkách - zde.

A příští rok zase !!!

 

Druhý bowling 7.5.2011

V sobotu 7.5.2011 jsme se opět setkali na bowlingu. Bylo znát, že se z nás stávají mistři tohoto sportu. Zde to můžete sami posoudit. A už se těšíme, jak si toto setkání opět zopakujeme.

 

Sobotní velikonoční tvoření

V sobotu 16. 4. 2011 proběhlo "Velikonoční tvoření" . Zde si můžete prohlédnout fotky z tvoření a velikonoční výzdoby 1. stupně.

 

 

JARNÍ KONCERTY V MATEŘÍDOUŠCE

ZŠ a MŠ Pod skalkou 11 pořádala v úterý 29. března  2011 v klubu Teplo Na Horním náměstí „ Jarní koncerty“ žáků hudebního oddělení ve hře na keyboard.

Koncert navštívilo asi 120 posluchačů a vystoupilo 42 mladých umělců pod vedením M. Šipošové, V.Peřinové a                 S. Přecechtělové. Vystoupení  bylo rozděleno na dvě části.

Program první části vystoupení zahajovali začátečníci, žáci mateřské školy, první a druhé třídy, kteří nám ukázali, co se již během prvního roku naučili.

Ve druhé části koncertu se představili pokročilí umělci se svými nejen instrumentálními skladbami , ale i svěžími výkony.

Koncert se všem líbil a posluchači naše žáky odměnili velkým potleskem.

Děkujeme za krásné přivítání jara, zdá se, že ho krásnými tóny svého nástroje pomohli přivolat…

Fotografie můžete shlédnout zde

 

Bowling 26.3.2011

V sobotu 26.3. jsme byli na bowlingu. Na atmosféru se můžete podívat    zde

 

Tvořivé a sportovní odpoledne

Ani fakt, že bylo sobotní dopoledne, nezabránil dětem, aby se přišly příjemně bavit do naší školy. Připravili jsme pro ně totiž  TVOŘIVÉ A SPORTOVNÍ DOPOLEDNE. Děti si tu mohly navléknout náramek z korálků, zahrát stolní fotbal nebo prověřit své pohybové nadání na tanečním koberci. Doufáme, že byli všichni spokojeni a příště se sejdeme ve stejně hojném počtu!