ZLATÝ ÁMOS

21.02.2012 08:02

Už po 19. probíhá celorepubliková Anketa o nejoblíbenějšího učitele České republiky. https://www.zlatyamos.cz/

Tento rok byla do této ankety navržena i naše paní učitelka Mgr. Marta Grigárková, nyní učitelka 1. třídy. Paní učitelku nominovaly děti s pomocí svých rodičů.

Takto vidí paní učitelku její žáci:

Mgr. Marta Grigárková

Charakteristika
Paní učitelku jsme měli a ještě máme moc rádi, protože na nás byla hodná a měla nás také ráda. Má velké srdce plné lásky a přátelství. Je krásná a usměvavá jako ranní slunce. Taky se hezky chová k přírodě a horám. Poradí si s problémy a umí uspořádat akce. Je moc spravedlivá, čestná a pracovitá, každému ráda pomůže. Umí dobře jezdit na dračích lodích. Vyuka s ní probíhá v klidu, protože si nás uměla zkrotit. Ví, co je pro nás dobré. Je také hodně moc chytrá a hodná, ale když ji někdo zlobil, tak byla přísná. Líbilo se nám, jak všechno srozumitelně vysvětluje. Hodně nás toho naučila. Je moc milá a v jejím podání je učení zábava. Byla s ní velká sranda.
Lepší paní učitelku jsme nemohli mít, protože žádná taková neexistuje !
                                                    To je fakt, přísaháme na holý pupek !!!

Příhoda
S paní učitelkou Martou jsme zažili spoustu a opravdu spoustu dobrodružství ! Vymyslela hodně výletů, které bych s rodiči nebo babičkou a dědou nikdy neprožila. Třeba když jsme byli na škole v přírodě, tam jsme měli samozřejmě i stezku odvahy, na tu nechci ani vzpomínat, ta byla tak strašidelná, že napoprvé to nikdo neudělala, až napodruhé šly dvě skupinky. A já jsem držela paní učitelku jako klíště a když si na to vzpomenu teď, tak se tomu směji. Škola v přírodě se mi líbila i proto, že tam byli pulci a ještě starší pulci a ještě jsme tam našli mloka (asi skvrnitého) . Super zážitek taky byl, jak jsme celá třída spali ve škole a na terase jsme opékali špekáčky a dělali jsme stezku odvahy a tam byli čerti. Bylo to boží.
Jednou jsme byli v Galaxii Zlín a bylo to tam super ! Dokonce paní učitelka byla tak hodná a lozila s námi.
Zažili jsme toho hodně, všechny zážitky s paní učitelkou byly úžasné. Nádhera !
Podle mě je to ta nejlepší učitelka na světě.

V přerovském deník.cz byl zveřejněn článek o této anketě - můžete si jej přečíst zde.

Dne 7. února obhajovali naši žáci nominaci paní učitelky do ankety Zlatý Ámos. Našim žákům se nominaci podařilo obhájit a tím ji poslali do semifinále.

Tisková zpráva zde.

Obhajobu můžete vidět zde.

Fotky jsou zde.

Vysílání regionální televize TV Slovácko o proběhlém regionálním kole Zlatého Ámose ve Zlíně zde.