Škola nanečisto

07.12.2011 17:04

Ve středu 23. 11. 2011 proběhla v ZŠ a MŠ Pod skalkou 11 akce pro děti předškolního věku a jejich rodiče. Ve ŠKOLE NANEČISTO  si děti mohly vyzkoušet na celkem osmi stanovištích různé činnosti. Měly možnost vyrobit si papírového šaška,  vyplnit  jednoduchý pracovní list, zazpívat písničky s kytarou, poskládat obrázky z perliček, postavit pyramidy z kelímků, vylovit rybičky z rybníka, roztřídit zvířátka a ještě si odnášely domů vlastnoručně navléknuté srdíčko na drátku.  Zatímco děti si užívaly na stanovištích za pomoci  žáků  3.,4. a 5. třídy, rodiče se mohli v diskusním kroužku se speciálním pedagogem informovat o podrobnostech  týkajících  se školní zralosti, zápisu do první třídy, o metodách výuky v naší škole. Byly jim zodpovězeny i otázky týkající se běžných výchovných problémů. Děkujeme všem zúčastněným za skvělou organizaci. Fotky z akce zde.