Rolnička 2013

13.08.2013 23:16

V pondělí 3.6.2013, i přes nepřízeň počasí, se žáci a učitelé 1. a 2. stupně sešli v klubu Teplo na tradiční pěvecké přehlídce "Zlatá rolnička". Malí i velcí zpěváčci předstoupili před plný sál diváků, aby ukázali své pěvecké schopnosti. Možná je trochu ovládala tréma, ale jejich výkony byly výborné, odměněny bouřlivým potleskem. Na závěr koncertu si žáci školy společně zazpívali písničku Michala Davida, někteří jen tak v hledišti, ti odvážnější na podiu. Velký dík za hladký průběh akce patří paní učitelce Evě Vachouškové za bezchybné moderování, a paní učitelce Marcele Šipošové za přípravu zpěváků a profesionální hudební doprovod.

Ikdyž neporučíme počasí, tak jsme si aspoň připravili příjemné společné dopoledne. Fotky z akce zde.