RINGO

12.10.2011 21:32

V neděli 5. června 2011 se uskutečnila v parku Michalov víkendová akce, kterou organizačně zajišťovalo středisko volného času ve spolupráci s občanským sdružením Pavučinka.

HRÁLO SE RINGO!

Sešla se početná skupina 34 účastníků z řad žáků od MŠ až do 7. třídy ZŠ a rodičů. Odborného dohledu se ujala jako tradičně rodina Šístkových. Účastníci se nejdříve rozdělili do 8 žákovských a 2 dospěláckých družstev. A turnaj mohl začít. Všichni hráli s velkým nasazením. Zajímavý doprovodný program připravili Koukalovi. Přinesli s sebou skákací boty. Nejodvážnější si je i vyzkoušeli. Nakonec došlo k rozdělování odměn, které si všichni zasloužili. K pohodové atmosféře přispělo i počasí. Přes nepříznivou předpověď celé dopoledne krásně svítilo a hřálo sluníčko.

Zde si můžete prohlédnout pár fotek z úspěšné akce.