Podzim ve 2.třídě

13.11.2011 16:09

Září přivítalo naše druháčky ve škole krásným slunečným počasím, které přálo výletům, navazování přátelských vztahů a pobytu na čerstvém vzduchu.

Tělesnou zdatnost si děti prověřily na hřišti Ententýky, kde v rámci TV sportovaly s míčem, na průlezkách a houpačkách zdokonalovaly svou obratnost, na skluzavkách a kolotoči odvahu. Při všech sportovních aktivitách vládla pohoda a veselá nálada.

Stejně báječná atmosféra nastala i 23. 9. při výletu do Galaxie Zlín, kde se na jednotlivých atrakcích scházeli žáci celého prvního stupně naší školy a navazovali vzájemně nové kamarádské vztahy.

I když slunce hřálo a nebe bylo modré, ve vzduchu byl již cítit podzim. A tak naši druháčci vyrazili za Předmostí do polí a zahrádek pozorovat změny v přírodě. Díky bystrým očím malých badatelů jsme si přinesli do školy plnou tašku přírodnin a vytvořili si výstavku barevných listů, podzimních plodů a květin i krásně tvarovaných hub.

Fotky zde

.