DĚTSKÁ SCÉNA

05.03.2012 16:34

Ve čtvrtek 1. 3. 2012 se členové dramatického kroužku ve spolupráci s děvčaty z tanečního souboru Bludičky vedeného Ludmilou Slezákovou zúčastnili okresního kola přehlídky dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna. Vystoupili s humornou scénkou Rozmluva Zbyška a Ctirada doplněnou písničkami z pohádek, které naši žáci nazpívali ve školním studiu za vydatné pomoci paní učitelky Marcely Šipošové. I přes obrovskou trému některých aktérů a řadu nepříznivých okolností, které nás provázely (zapomenutá rekvizita, vybitý fotoaparát apod.), můžeme akci považovat za úspěšnou. Naše vystoupení bylo hodnoceno přísnou odbornou porotou velmi kladně. Odborníci, kteří se divadlu věnují již řadu let, vyzdvihli zejména téměř profesionální výkony dvou našich malých herců Silvy Spilky a Adámka Vlčka. Uznali také, že máme na naší škole velmi pohybově zdatné děti. Něco málo bylo našemu vystoupení také vytknuto, ale to si necháme pro sebe a budeme se snažit z chyb poučit. To také bylo naším záměrem. Nejen předvést svoje kvality, ale i shlédnout ostatní soubory, inspirovat se a získat dobré rady. Kromě potlesku si účastníci odnesli i drobnou odměnu.

Ivana Moučková – vedoucí dramatického kroužku