Putování se světýlky za dýňovým mužíčkem

01.12.2012 22:27

31. 10. 2012 jsme se sešli s dětmi, jejich rodiči a hlavně lampiónky před budovou naší školy, abychom se zúčastnili 2. ročníku "Putování se světýlky za dýňovým mužíčkem". Společně s lesními skřítky jsme se vydali na lampiónový průvod za dýňovým mužíčkem. Po cestě na nás čekali trpaslíčci a jiné tajemné bytosti, aby nám ukázali tu správnou cestu. Byla pro nás připravena překážková dráha a výstavka dýní, které vytvořili žáci naší mateřské školy a základní školy. Při vstupu do areálu školy se děti zvěčnily, jak svým otiskem prstu, tak i podpisem na připravené paravany. Celé putování skončilo u dýňového mužíčka, kde děti odevzdaly vršky od PET lahví, které budou použity na podporu charitativního projektu "Víčka pro Lucinku"  a za to obdržely lízátko a pamětní list z letošního putování. Touto cestou chceme poděkovat žákům základní školy za skvělou pomoc. A teď už jen zbývá říci - příští rok na viděnou!

Fotky z úspěšné akce zde.

Kdo neviděl vysílání kabelové televize ze dne 2.listopadu 2012, zde je odkaz na reportáž o naší akci (7:11 minuta vysílání)